Samodzielny Operator LKZ

  • Nazwa stanowiska
  • Samodzielny Operator LKZ
  • Dział
  • Branch
  • Rodzaj umowy
  • Umowa o pracę
  • Lokalizacja
  • Garwolin

Zakres obowiązków

  • Techniczna obsługa maszyn i urządzeń w obszarze Linii Kompletacji Zamówień
  • Wykonywanie podstawowych prac konserwacyjnych, takich jak: bieżące naprawy, zmiany formatów i konserwacja obsługiwanych maszyn
  • Wykonywanie bieżących przeglądów maszyn i linii, przy wsparciu Mechaników Utrzymania Ruchu LKZ oraz na podstawie obowiązujących instrukcji
  • Techniczna obsługa linii kompletacji zamówień, polegająca na: czyszczeniu mechanicznych podzespołów linii, wymianie części mechanicznych linii do pakowania,  usuwaniu drobnych awarii na maszynach oraz prace konserwacyjne na obszarze LKZ.

Atuty oferty

  • Umowę o pracę z Avon Distribution Polska na pełny etat
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu zawodowego
  • Pracę w dynamicznym i nowoczesnym środowisku
  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, „paczka niespodzianka”, karty przedpłacone, zniżka w sklepiku firmowym, pakiet zajęć sportowych)

nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe, preferowane średnie techniczne
  • Podstawowa wiedza z zakresu konstrukcji i działania maszyn oraz urządzeń mechanicznych
  • Umiejętność obsługi komputera – znajomość MS Office
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych niskiego składu
  • Umiejętność pracy w zespole Umiejętność koncentracji.