Operator Techniczny

  • Nazwa stanowiska
  • Operator Techniczny
  • Dział
  • Produkcji
  • Rodzaj umowy
  • Umowa o pracę
  • Lokalizacja
  • Garwolin

Zakres obowiązków

• Utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych pakowalni.

• Przygotowanie linii produkcyjnej do produkcji według obowiązujących standardów oraz zapewnienie obsługi linii poprzez wykonywanie przestawek linii, regulacji maszyn i urządzeń

• Wsparcie mechaników konserwatorów w okresowych przeglądach maszyn.

• Odpowiedzialność za procesy mycia i sanityzacji maszyn i części dozujących.

Atuty oferty

• Umowa o pracę na pełny etat z Avon Operations Polska.

• Praca w systemie zmianowym (również w weekendy).

Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu zawodowego.

• Praca w dynamicznym i nowoczesnym środowisku.

nasze wymagania

• Wykształcenie minimum zawodowe, preferowane wykształcenie średnie techniczne.

• Wiedza techniczna w zakresie urządzeń produkcyjnych.

• Znajomość linii produkcyjnych i technologii produkcji.

• Precyzja w działaniu.

• Umiejętność rozwiązywania problemów.

• Umiejętność pracy w zespole i skutecznej komunikacji.

• Sumienność i samodyscyplina.